Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Özgür Poyrazoğlu lisans eğitiminin üzerinden geçen yirmi yıldan uzun süreye rağmen halen iletişim sektöründe bulunmaktan gurur ve heyecan duyuyor.

Heyecan duyuyor çünkü iletişim sektörü her geçen yıl daha da büyük bir ivmeyle kendini yeniliyor. Daha önce olmayan kanallar, mecralar ve cihazlarla sürekli kendini yenilerken bir takım sabitlerini de her zaman koruyor ve içinde bulunan tüm paydaşları da gelişmeye zorluyor.

12 yılı aşkın süredir kurucu ortağı olduğu Sodamedya Digital çatısı altında yerli yabancı pek çok markaya dijital iletişim çözümleri alanında projeler üreten Özgür Poyrazoğlu aynı zamanda dijital pazarlama danışmanlığı ve koçluk yapıyor.

Sodamedya çatısı altında pek çok dijital yayıncılık girişiminin de içinde olan Poyrazoğlu son yıllarda Kipitap Yayınevi çatısı altında çocuk kitapları da yayımlıyor. 2000’li yılların başında daha kendilerine bir isim konmamışken Türkçe “blog” yayıncılığına başlayan Özgür Poyrazoğlu halen Babaolmak.com isimli blogunda faaliyetini sürdürüyor.

“Baba Olmak” tecrübesini koçluk ile harmanlayan Özgür Poyrazoğlu ayrılmış ebeveyn koçluğu alanında ailelere koçluk ve danışmanlık yapmanın yanı sıra; iletişim, pazarlama, girişimcilik alanlarında danışmanlık ve koçluk vermeye devam ediyor. (Bunları böyle kategorize edip yazdığına bakmayın; koçluğun kategorize etmeyi doğru bulmuyor.)

Tasarım: Anders Norén
Aksi belirtilmedikçe tüm yazı ve fotograflar Özgür Poyrazoğlu na aittir.

WhatsApp chat