Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Özgür Poyrazoğlu lisans eğitiminin üzerinden geçen yirmi yıldan uzun süreye rağmen halen iletişim sektöründe bulunmaktan gurur ve heyecan duyuyor.

Heyecan duyuyor çünkü iletişim sektörü her geçen yıl daha da büyük bir ivmeyle kendini yeniliyor. Daha önce olmayan kanallar, mecralar ve cihazlarla sürekli kendini yenilerken bir takım sabitlerini de her zaman koruyor ve içinde bulunan tüm paydaşları da gelişmeye zorluyor.

14 yılı aşkın süredir kurucu ortağı olduğu Sodamedya Digital çatısı altında yerli yabancı pek çok markaya dijital iletişim çözümleri alanında projeler üreten Özgür Poyrazoğlu aynı zamanda dijital pazarlama danışmanlığı ve koçluk yapıyor.

Sodamedya çatısı altında pek çok dijital yayıncılık girişiminin de içinde olan Poyrazoğlu son yıllarda Kipitap Yayınevi çatısı altında çocuk kitapları da yayımlıyor. 2000’li yılların başında daha kendilerine bir isim konmamışken Türkçe “blog” yayıncılığına başlayan Özgür Poyrazoğlu halen Babaolmak.com isimli blogunda faaliyetini sürdürüyor.

İletişim, pazarlama, girişimcilik, kariyer, kişisel gelişim alanlarında gerek kişisel gerek kurumsal danışmanlık ve koçluk veren Özgür Poyrazoğlu; “Baba Olmak” tecrübesini koçluk ile harmanlayarak ayrılmış ebeveyn koçluğu alanında da ailelere koçluk ve danışmanlık yapmayı sürdürüyor.

(Bunları böyle kategorize edip yazdığına bakmayın; koçluğun kategorize etmeyi doğru bulmuyor. Konu hakkında okumak için lütfen tıklayın.)

Theme by Anders Norén

WhatsApp chat