Koçluk Görüşmeleri ve Süreç

Koçluk yolculuğumuzu ner’den mi başlıyoruz? Öncelikle randevulaşıyoruz. Başlamak bitirmenin yarısı biliyorsunuz. İletişim sayfasındaki form ile ya da direkt bir e-posta mesajı yollayarak bana ulaşabilirsiniz. Ya da günümüzün en etkin ve hızlı mesaj çözümü whatsapp ile mesaj atabilir bana ulaşabilirsiniz. Her sayfanın sağ alt köşesinde bir whatsapp düğmesi var, basmanız yeterli. (“Whatsapp Business” uygulaması olduğu için o numaraya telefon ile ulaşamayabilirsiniz ancak attığınız mesajlar bana anında ulaşıyor)

En hızlı şekilde sizi geri arayacağım ya da mesajınıza cevap vereceğim. Bir tanışma görüşmesi için randevulaşacağız. İlk görüşme sadece tanışmak, elektriğimizin, kimyamızın tutup tutmayacağını anlamak için ve ücretsiz.  Bu görüşmede tanışıp birlikte yola çıkmaya karar vermemiz durumunda ne sıklıkla görüşeceğiz, bu görüşmelerimizi ne zaman ve nerede yapacağız konuşacağız. Koçluk görüşmeleri için tercih ettiğim sıklık haftalık olması ama elbette iş hayatı, ebeveynlik hayatı, tatiller, zorunlu seyahatler hepimizin malumu. Takvim, ayarlanır. Gerekirse skype, whatsapp video, facetime ve hatta telefon ile de görüşme yapmak mümkün. Hatta aniden konuşmanız, destek almaya ihtiyacınız olduğunda telefonun öbür ucunda olacağım.

Kurumsal firmalarla yapılan koçluk çalışmalarında gerek bireysel gerek takım çalışmalarında firmanızda, ofisinizde, toplantı odanızda olabilirim. Kişisel koçluk seansları için tercihim elbette kendi ofisim.

Koçluk görüşmelerimiz bir saat sürüyor.

İletişim formu için buraya, doğrudan e-posta yollamak için şuraya tıklayabilirsiniz.

Görüşmek üzere.

WhatsApp chat